Bes Kallaku Film 2019

Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, "Falco". Ketu mund ta gjeni filmin Falco nga Bes Kallaku. Ermal Mamaqi pas suksesit të 'Dy Gisht mjaltë' ka paralajmëruar një tjetër film dhe gjithashtu prej disa javësh dhe Bes Kallaku ka zbuluar se ka gati filmin e tij komedi të quajtur 'Falco' me një kast të gjerë. 04 nëntor 2019 - 14:50 Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, duket se janë të pandarë dhe shihen gjithë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pjesë e filmit 'Falco', Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleona Qeretin Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 14:03 04-09-2019 Aktori i njohur Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij “Falco”. Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social i fusni një film pa lidhje leku letër. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Besi përmes një postimi tha se …. They have one child. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Film - BALKAN SCAM 4 - ( 2019 - Full mow ) Falco - film shqiptar i verteti nga bes kallaku Ora News - Falco në kinema, Kallaku Pres të “thyej brinjët” e spektatorëve nga të qeshurat. 15:18, 26/11/2019 Në Prishtinë ka pasur të vij që ta promovojë filmin e ri ‘Falco’. Rreth një muaj më parë, ne të “News31. Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, “Falco”. 5 Tetor 2019 | 11 : 59. 7 aka Mrekulli ne qiellin e 7 (2020)-Titra Shqip. ooo Everything in One Place to Download! Bes Kallaku Falco HD Video BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 by ZbRovg-SQ4 Download: I Love Tropoja - Film I Plot Film Shqiptar Nga Ermal Mamaqi (subscribe Love You 💞) FILM SHQIPTAR FULL HD NGA BES. Kanali zyrtar i BES KALLAKU-t. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri të tij. Karrierën e kam nisur në Portokalli dhe kam mësuar nga pedagogët e parë, që edhe një numër 5 minuta në skenë duket të ketë një mesazh, dhe publiku duhet ta dijë përse qeshi. I njëjti ka treguar se i kërkuar falje edhe Encës për batutën porsa kishte dalë nëpër portale, ndërsa sa i përket Mamaqit, pohon se të njëjtën […]. Kinematografisë shqiptare i shtohet një tjetër film komedi. Bes Kallaku në një film me Bleona Qeretin, tregon synimin: Jo thyerje rekordesh por 22 Korrik, 2019 22 Korrik, 2019 ‘Kam dy vite që punoj’, pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film 11 Qershor, 2019. Kanali zyrtar i BES KALLAKU-t. @falco_themovie". Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Shiko Falco (2019) me titra shqip HD falas online - Mistreci. Regardez un film en ligne ou regardez les meilleures vidéos HD 1080p gratuites sur votre ordinateur de bureau, ordinateur portable, bloc-notes, onglet, iPhone, iPad, Mac Pro et plus. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. E Martë 11 Qershor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Bes Kallaku confirmed today that news will soon bring a new film. bes kallaku melanie casey fuckmedaddy yarishna nicole ayala kelsey white tati mcquay pahlish beautifullteens ellesclub buzzfeed shane chantel houston sabinachka art15clothing bigbottombehavior gabby westbrook brandy melville black friday morgan stonie pumpkin the raccoon the dance awards evenink_cosplay orgasmdenial honey we're home aya shalkar. Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri të tij. Watch fullscreen. al Anëtar Aktiv. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. 7 aka Mrekulli ne qiellin e 7 (2020)-Titra Shqip. We have found the following websites that are related to Falco Bes Kallaku Full Movie Online. Bes Kallaku zbuloi pak kohë më parë se së shpejti do të sillte një film komedi me titull ‘Falco’. Sharm, class, profesionalizem, kenaqsi ta kesh ne film. cine cinema film game movie game movie 2019 game movie online kinema movie movies movies 2018 movies 2019 silver spoon tokina Tokina 11-16 Bes Kallaku zbulon kur. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. 10/12/2019. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. He confessed that the film is the comedy genre and everything, starting from the main character, the screenplay to the director, bear his stamp. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. com 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij ‘Falco’, i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku Falco Video. 4 Shtator, 2019 12:42 Bes Kallaku i ftuar në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli” ka rrëfyer detaje mbi filmin, të cilin pritet të lancojë së shpejti “Falco”. Postimet e reja. Sipas ti, Albani është mërzitur për shkak të pagesës në një dasmë. 2019 - 18:27 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". E Hënë 30 Dhjetor 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. 2019 - 15:22 Bes Kallaku po punon për projektin më të rëndësishëm të jetës së tij, një film që sipas tij do të jetë më i miri i kohërave! Në një intervistë, aktori i njohur i humorit tha se ka 2 vite e gjysmë që merret me skenarin e filmit komik, të cilin e ka shkruar vetë dhe ka punuar personalisht me të gjithë. Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, do të sjellë në treg filmin e tij, "Falco". Falco 2019 Bes Kallaku Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco 2019 Bes Kallaku Video. Bes Kallaku. Këngëtarja thotë se e ka befasuar Besi me filmin dhe me batutat që i bënte në të. al Anëtar Aktiv. Bes Kallaku publikon trailerin e filmit “Falco The Movie” 03 September 2019 Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë…. Karrierën e kam nisur në Portokalli dhe kam mësuar nga pedagogët e parë, që edhe një numër 5 minuta në skenë duket të ketë një mesazh, dhe publiku duhet ta dijë përse qeshi. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falenderuar të gjithë personelin mjeksorë, që këtë krizë e ka punën më të vështirë, shkruan Gazeta Sinjali. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. 22/07/2019 9:34 Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Publikuar më: 12:49 04-09-2019 Mund të themi se tashmë të bërit filma në Shqipëri është kthyer në një trend të ri. BE coffee - Kastro Zizo performon ne BE coffee (28 prill 2019) RTV KLAN. Aty luajnë aktorë të njohur si: Besart Kallaku, Bleona Qerreti, Olsion Bylyku, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, e shumë emra të tjerë. じぐざぐ 漫才 aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi じぐざぐ 漫才 online dinleye ve じぐざぐ 漫才 mp3 indir bilirsiniz. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. 5 Tetor 2019 | 11 : 59. Gjithashtu Besi krahasoi dhe dy aktoret protagoniste të secilit film, Bleona Qeretin dhe Encë. 2019 - 15:22. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+. “Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se “Falco” do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. This is where our hero. And exactly, a few days later, Bes Kallaku expresses in a show that Enca has the balcony while X has the professionalism? So, dear Besi, what was the reason you offered me this starring role for your film? Because I was not a professional? Or because you needed a balcony, which to me doesn't make sense because you have a balcony at home. 2019 / 11:01 Disa ditë më parë Bes Kallaku bëri një deklaratë në një emision se Ermal Mamaqi bën biznes me filmin ndërsa ai bën komedi. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. Sharm, class, profesionalizem, kenaqsi ta kesh ne film. Debate with Bes Kallaku: Ermal Mamaqi puts the points on it with the last answer. Falco Bes Kallaku Film I Plot Video Download 3GP, MP4, HD MP4, FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: I Love Tropoja - 2020 - Film Shqiptar I Plot. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. Nga 19 Dhjetor ora 18'30 ne Kinema Millennium Shkoder!. Besart "Bes" Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social i fusni një film pa lidhje leku letër. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin. "Nuk pretendoj të thyej rekord në shitjen e biletave, por synoj vetëm të thyej brinjët e spektatorëve nga të qeshurat" thotë ai. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019. A few hours ago, the humorous actor has for the first time released a comedy trailer that will come with his directing and script. Falco 2019-Film i plote. Prej kohësh është përfolur në media se dy aktorët e BE Coffee, Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku do të ishin bashkë në një tjetër emision por për këtë ka folur në emisionin "Rreze Dielli". Directed by Besart Kallaku. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. bes kallaku bleona qerreti cine cinema falco film game movie game movie 2019 game movie online kinema Kinematografia movie movies movies 2018 movies 2019 ora news rtv ora silver spoon January 11, 2020. Në premierën e tij, padyshim që nuk mungoi bashkëshortja e artistit, Xhensila Myrtezaj, e cila ka shprehur përkrahjen e saj për të që nga fillimi dhe shumë … Continue reading Bëhet premiera e filmit "Falco" të. com 21/07/2019, 16:43 21/07/2019 Para pak javësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku zbuloi se shumë shpejt do të sillte një film komedi, përgatitjet e të cilit kishin filluar. ‘Falco’ punon në Itali dhe ka një ndërmarrje pastrimi dhe gjelbërimi. Historia e “Falco Lacjanit”, Skifterit, personazhit te famshem qe jetonte duke grabitur shtepite e te pasurve italiane, nje nate te bukur pune i bie telefoni dhe e lajmerojne qe do te behet deputet, per shkak se ne qarkun e Lezhes pas doreheqjes se 4 deputeteve ne liste, emri i tij eshte pasardhesi ne ate liste dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. In an Albanian town known for drug production and trafficking an elite group of cops set out to end the war waged against the local police. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet të parlamentit shqiptar. They have one child. schedule 19:50 - 9 Gusht, 2019. O bes me honksh karin Bone nji film edhe te duket vetja bob Ik te qifsha ropt. Filmi titullohet Falco dhe bën fjalë për një laçjan që krijon partinë e tij […]. 22/07/2019 9:34 Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Por kjo gjë nuk është pritur edhe aq mirë nga ndjekësit e tij. Në krah të Bleona Qeretit, Bes Kallaku paralajmëron filmin e ri: Do ketë thyerje brinjësh Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 16:46 22-07-2019 Që Bes Kallaku do të sjellë një film të vetin, nuk është më sekret, por që pjesë e filmit të tij do jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti nuk e dinim. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë” dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. The film was directed by Fatmir Koçi, while Blerim Destani and Masiela Lusha starred in the leading roles. 6,613,698 Views · July 21. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Aktori i njohur, Bes Kallaku, mbrëmë mbajti premierën e filmit të tij të parë të titulluar "Falco". Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. Në premierën e filmit të pranishëm ishin dy persona shumë të dashur për Besin, bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj dhe vajza e tyre, Ajka. Falco - Film nga Bes Kallaku. The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices. Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film shqiptar (Foto) Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të humorit, Bes Kallaku zbulohet se Ledri do ketë një rol në filmin e rradhës që Bes Kallaku do të realizojë. Më tej ka reaguar edhe …. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët janë zbuluar javë pas jave. Komedia me e bukur shqiptare. Ka disa javë që në media përflitet për filmin “Falco” të Bes Kallakut, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur. Imbro Manaj - Ca mke bo by Bes. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini i "Portokallisë". Bes Kallaku flet për filmin e tij dhe tregon sa shumë e ka ndjerë mungesën e Ajkës gjatë xhirimeve RevistaWho. net - Watch Free Movies Online. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Burime për ‘News31’ kanë zbuluar se Bes Kallaku do të sjell së shpejti një film që do të prodhohet nga kompania e tij ‘Loku Film’. Bes Kallaku ft. Aktori shihet krah yllit botëror Louis Mandylor. Ky film u shfaq sonte në kinemanë e QTU-së dhe do vazhdojë nesër në TEG. Kopjimi i videove apo këngëve prej këtij kanali është i paligjshëm dhe të gjithë ata. Hajde thot njeri naj film i jashtit e kshyrni ne Filma24, po film shiqptar bile shkoni ne kinema 2euro e keni edhe i. Zihet burri me burrin për një film? Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta e zënkës me Ermalin. Filmi “Falco” do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të “Skifterit”, me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. Sharm, class, profesionalizem, kenaqsi ta kesh ne film. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019. じぐざぐ 漫才 aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi じぐざぐ 漫才 online dinleye ve じぐざぐ 漫才 mp3 indir bilirsiniz. The post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) is on Jun 11, 2019 at 4:02 am PDT I believe you all know that Bes Kallaku will soon come with a comedy. Besi ka kohë. Video/ Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur "'The Brave', së shpejti në kinema", - ka shkruar aktori. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka publikuar pamjet e para të filmit “Falco” për të cilin ka vite që po punohet në të. Directed by Besart Kallaku. Jo më kur bëhet fjalë për një film një orë”, u shpreh Bes Kallaku. Kallaku ka zbuluar sot dhe një tjetër personazh të njohur shqiptar që do të jetë pjesë e filmit. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Ermal Mamaqi, in a photo that appeared with Besi years ago, writes over and over: "I'm telling you friend. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Në këtë film janë përfshirë shumë emra të spikatur, duke me nisur me futbollistin Sokol Cikalleshi, këngëtaren Bleona Qerreti dhe shumë personazhe të tjerë të njohur të ekranit në […]. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. Duke i falënderuar të gjithë ata që u bënë pjesë e gëzimit të tij më të madh, kurorëzimit të dashurisë disa vjeçare me këngëtaren bukuroshe, …. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT Surprise, in the film of Bes Kallaku actors Blendi Fevziu and Luana Vjollca I believe you all know that Bes Kallaku will soon come with a comedy. 25 Tetor 2019 Ky film pasqyron realitetin shqiptar Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku publikoi trailerin e filmit “Falco”, i cili do të publikohet së shpejti. Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. distribution rights change to Columbia. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jan 21, 2019 at 1:27pm PST Kallaku ka publikuar në rrjetin social Instagram këto fotografi, që krahasojnë ngjashmëritë mes këtyre personazhe. Debate with Bes Kallaku: Ermal Mamaqi puts the points on it with the last answer. "Kisha kohë që nuk […]. Emisioni u prit mirë nga publiku, mirëpo po afron drejt fundit dhe Besi së bashku me kolegët e tij do të sjellin një projekt të ri. Ai e ka qujatur këtë një arritje shumë të madhe artsitike vetjake dhe ka treguar se ka sakrifikuar shumë për këtë film. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on May 29, 2019 at 11:34am PDT Kujtojmë që Besi aktualisht është i angazhuar me “BE Coffee”, së bashku me Erionin dhe Olsin. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. E pikërisht përmes rrjeteve sociale, gjyshja e humoristit ka përcjellë një mesazh tejet të nevojshëm. Nje koke pa lare: 11/06/2019. BE coffee - Kastro Zizo performon ne BE coffee (28 prill 2019) RTV KLAN. Bes Kallaku dhe Ervin Bejleri pjesë e një filmi amerikan TIRANE – Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka surprizuar fansat në profilin e tij në Instagram me një video të publikuar. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 4, 2019 at 4:21am PST Ndryshe, Xhensila dhe Besi kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në shtator të vitit të 2017, ndërsa në korrik të vitit 2018 martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Më datë 16 Shtator 2018, Irkenc Hyka publikon videoklipin "Si Unë". Film Kino Trailer. 34 dhe @kristprenga 2008-2018 #10yearchallenge. XL Films +383 49 129 129. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Por, ndërsa ka dhënë lajmin e mirë, një nga ndjekësit nuk e ka mirëpritur dhe i shkruan:. Aktorti i humroti, Bes Kallaku, nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, ka njoftuar se është pjesë e njëfilmi Amerikanë. Kshuqe duhet me nis tjetrin, per filmin tjeter po flas😉. Ju jam mirnjohes, perulsisht. In addition to the humorous characters he plays, Besart has debuted in two. And exactly, a few days later, Bes Kallaku expresses in a show that Enca has the balcony while X has the professionalism? So, dear Besi, what was the reason you offered me this starring role for your film? Because I was not a professional? Or because you needed a balcony, which to me doesn't make sense because you have a balcony at home. With Besart Kallaku, Bleona, Arben Derhemi, Albano Bogdo. Bes Kallaku me një film të ri: Kam mbi 2 vite me të cilin po punoj (FOTO) 9 muaj përpara Vetëm pak ditë më parë u mësua se dy aktorët e njohur të humorit, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, do të vinin me një projekt kinematografik. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Verifizierter Kauf. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019. CC bëhet www. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019 at 7:27am PDT Nëpërmjet një postimi në Instagram Besi ka zbuluar stafin me të cilin po punon dhe krahas saj shkruan se dëshiron që me filmin e tij të shkaktojë sa më shumë të qeshura. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on Nov 21, 2019 at 12:54am PST. Honey Singh All Videos Songs. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. "Ku i gjete lekët për filmin" Bes Kallaku flet hapur (Video) Nentor 16, 2019. The latest music videos, short movies, tv shows, funny and extreme videos. Në këtë film janë përfshirë shumë emra të spikatur, duke me nisur me futbollistin Sokol Cikalleshi, këngëtaren Bleona Qerreti dhe shumë personazhe të tjerë të njohur të ekranit në […]. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Te rrethuar nga miq e te njohur, shijuam e qeshem ne maximum #Falco nga @bes_kallaku _____ Per dukjen time u kujdes @makeupbyelona. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Ce blog n'est pas un journal, il ne peut donc pas être considéré comme un produit éditorial sous la loi 62 du 7 Mars 2001. Komediani nga Shqipëria Bes Kallaku nuk e harroi Kosovën në këtë ditë historike për shqiptarët e Kosovës. 6,613,698 Views · July 21. November 20, 2019 Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka sot ditëlindjen dhe Xhensila ka menduar ti bëjë një tortë surprizë simbol i filmit të ri të tij. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, Film - BALKAN SCAM 4 - ( 2019 - Full Mow ) by VH4iMfx1JL Download ''FALCO'' - FILM SHQIPTAR FULL HD NGA BES KALLAKU. Bes Kallaku zbulon një tjetër aktor të filmit të tij: Ka thyer këmbë e duar, e kanë zënë… (FOTO) Gossip. They have one child. 2019 - 12:16 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve kur tregoi për kompaninë e tij kinematografike, "Loku Film". AL 6 Qershor 2019 Këtë vit aktori i njohur i humorit Bes Kallaku së bashku me Erion Isain dhe Olsi Bylykun sollën rubrikën “B. Filmi titullohet "Falco" dhe do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Bes Kallaku na ben te qeshim me parodine e tij per 14 Mars, 2020 "Në këto ditë karantinimi, sa me ju heq pakëz stresin', shkruan aktori i humorit Bes Kallaku ndersa poston edhe nje parodi. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jan 21, 2019 at 1:27pm PST Kallaku ka publikuar në rrjetin social Instagram këto fotografi, që krahasojnë ngjashmëritë mes këtyre personazhe. Ai ka përfituar nga kjo sot për të bërë një dedikim shumë të ndjerë. Bes Kallaku eshte legjend. Postimet: 585 Pëlqimet: 197 Pikë nga trofetë. 22/07/2019 9:34 Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 21, 2019 at 6:44am PST. Këngëtarja kishte shpërthyer pas deklaratës […]. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy […]. Në qendër të "Falco" do të jetë personazhi i mirënjohur "Skifteri" dhe filmi do të jetë i bazuar në realitetin e përditshëm që prek çdo shqiptar. Te lumshin krahet vlla!!! Sehr guter Film! Bes ihr seid die Besten! Lesen Sie weiter. 10 August 2019 Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Bes Kallaku flet për herë të parë për pjesëmarrjen në”Klanifornia Show” 15:23 | 4 Shtator 2019 Prej disa javësh, në media u përfol se dy aktorët e humorit, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, do të vinin në “Tv Klan” me një emision të ri, pas përfundimit të “BE Coffe”. Por gjatë një interviste për "Edicioni veror" në ABC news ai e ka mohuar këtë. Bes Kallaku: S’dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia 4 Shtator, 2019 14:07 Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. Lavdia eshte e Zotit. schedule 19:50 - 9 Gusht, 2019. Bes Kallaku tregon sa u pagua Bleona për pjesëmarrjen në film!!! 04/09/2019 19:55 04/09/2019 Është angazhuar prej kohësh me projektin e tij, filmin "Falco", të cilin kërkon ta shohë të realizuar më së miri. Falco 2019-Film i plote. Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Bes Kallaku është këngëtar shumë i njohur. "Si ja dole të grumbullosh para" ishte pyetja që moderatorja i drejtoi Bes Kallakut. Menjëherë ka reaguar Ermali në Instagram, duke u shprehur se i erdhi keq për këto komente. Film ACTION Balkan Scam 4 new 2019. Ndërsa Xhensila po përgatit një këngë që pritet të kthehet në hit vere. Së fundmi aktori Bes Kallaku bëri të ditur se shumë shpejt do të hedh në tregun e kinematografisë shqiptare një film. Bes Kallaku na ka premtuar një komedi të jashtëzakonshme dhe shpresojmë ta mbajë fjalën! Megjithatë kur mësuam se pjesë e kastit të filmit të tij të ri “Falco” do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti, shpresat tona u rritën. The post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) is on Jun 11, 2019 at 4:02 am PDT I believe you all know that Bes Kallaku will soon come with a comedy. Bes Kallaku përmes rrjeteve sociale, ka bërë të ditur që së shpejti lansohet projekti i ri filmik, shkruan lajmi. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. Duket se viktimë e këtyre insekteve fluturuese është edhe aktori i humor Bes Kallaku, i cili është pickuar nga një …. dashuria smjafton filmi i plote with english subtitles, drejt fundit film shqiptar i plote with english subtitles, shkembimi drilon hoxha official film i plot 2020, pengmarrja e autobusit grek nga shqiptari, femrat official trailer, dashuria smjafton film shqiptar i plote with english subtitles, ermal mamaqi i love tropoja full movie, film balkan scam 4 2019 full mow, real friends shokët e. Bes Kallaku flet për projektin më të ri kinematografik që do sjellë: Është histori aktuale e Shqipërisë dhe Kosovës 21/06/2019, 22:21 21/06/2019 Bes Kallaku ka qenë i ftuar në një intervistë për 'Mirage', ku ka folur edhe për projektin më të ri që ka ndërmarrë, një film i zhanerit komedi që pritet të jetë gati së. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. 31/12/2019 - 08:28. Falco Bes Kallaku Full Movie Download. Roli në film: Bes Kallaku … Falco: Bleona Qerreti … Frida Kodra : Arben Derhemi … Vlonjati: Albano Bogdo … Gjirokastriti : Olsion Bylyku … Palla: Krist Prenga … Anestezisti : Rashel Kolaneci … Sekretarja : Sara Kolami … Gazetarja : Drane Xhai … Nona : Margent Caushi … Fieraku : Nadege Ndjebayi … Shoqeruesja : Olti Curri. Animation & Cartoons Arts & Music Computers & Technology Cultural & Academic Films Ephemeral Films Movies News & Public Affairs. com 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin "Rudina" për të folur për filmin e tij 'Falco', i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Besi presented the new film, revealing the role of Genshila. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. 7 months ago | 9 views. falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 3 nga 3 < Kthehu 1 2 3. 23:33 | 29 Prill 2020 Zhdukja e helikopterit të NATO-s dalin detajet e para të operacionit. Këngëtarja thotë se e ka befasuar Besi me filmin dhe me batutat që i bënte në të. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. 10/12/2019. Në premierën e filmit të pranishëm ishin dy persona shumë të dashur për Besin, bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj dhe vajza e tyre, Ajka. 22/07/2019 9:34 Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Wave Music. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Dec 14, 2019 at 2:39am PST. Upload Time : 2020-03-24. Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film shqiptar (Foto) Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të humorit, Bes Kallaku zbulohet se Ledri do ketë një rol në filmin e rradhës që Bes Kallaku do të realizojë. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, të shtunën në "Shiko kush Luan" bëri një deklaratë kundrejt Ermal Mamaqit, duke thënë se "Ermali bën për biznes, ndërsa unë bëj komedi". The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. Sharm, class, profesionalizem, kenaqsi ta kesh ne film. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet. Përveç kësaj, bie në sy se një pjesë e skenave të filmit janë xhiruar në Tiranë. cine cinema film game movie game movie 2019 game movie online kinema movie movies movies 2018 movies 2019 silver spoon tokina Tokina 11-16 Bes Kallaku zbulon kur. Së fundmi aktori Bes Kallaku bëri të ditur se shumë shpejt do të hedh në tregun e kinematografisë shqiptare një film. Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar detaje për projektin e tij më të ri. Ky film pasqyron realitetin shqiptar. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. BE coffee - Parodi Cupelina nga Bes Kallaku & Olsi Bylyku (16 qershor 2019) RTV KLAN. Bes Kallaku tregon sa u pagua Bleona për pjesëmarrjen në film!!! 04/09/2019 19:55 04/09/2019 Është angazhuar prej kohësh me projektin e tij, filmin "Falco", të cilin kërkon ta shohë të realizuar më së miri. Miracle in Cell No. Një njeri …. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull 'Falco'. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. They have one child. 7 Shkurt 2019 e deri më tani. Besin e kemi parë si moderator, si këngëtar madje ai luajtur edhe filma shqiptar por së fundi do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. 21:00 | 12 Dhjetor 2019 21:00 | 12 Dhjetor 2019 Ajo e vlerësoi lart realizimin e filmit “Fallco”. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. 7 aka Mrekulli ne qiellin e 7 (2020)-Titra Shqip. Kujtojmë që Hermes Nikaj i njohur ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’ u la nga Gjykata e Tiranës të qëndrojë edhe 15 ditë të tjera në masën e. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Shiko Falco (2019) me titra shqip HD falas online - Mistreci. BE coffee - Kastro Zizo performon ne BE coffee (28 prill 2019) RTV KLAN. Pak ditë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku shfaqi premierën e filmit të tij të parë si producent dhe aktor kryesor. Bes Kallaku ft. Sezoni i ri televiziv ka pësuar ndryshime të shumta, ku do të shohim emisione të reja me personazhe të njohur. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 21, 2019 at 6:44am PST. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. In an Albanian town known for drug production and trafficking an elite group of cops set out to end the war waged against the local police. Aktori i mirënjohur Bes Kallaku përmes filmit 'Falco' sjell realitetin shqiptar. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. 31/12/2019 - 08:28. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Besin e kemi parë si moderator, si këngëtar madje ai luajtur edhe filma shqiptar por së fundi do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jan 21, 2019 at 1:27pm PST Kallaku ka publikuar në rrjetin social Instagram këto fotografi, që krahasojnë ngjashmëritë mes këtyre personazhe. Tashmë është bërë e ditur se Bes Kallaku është duke punuar për një film të zhanrit komedi. Artisti hyri në Instagram për të zbuluar pamjet e para dhe për të thënë se pas lëshimit të këtij filmi, do të ‘plasin’ të qeshura të mëdha. Television. Download Millions Of Videos Online. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. “Si ja dole të grumbullosh para” ishte pyetja që moderatorja i drejtoi Bes Kallakut. Aktori i njohur shqiptar i humorit Bes Kallaku, është solidarizuar me të gjithë të prekurit nga virusi COVID-19, e që numri i tyre sa vjen e po rritet. Bes Kallaku në një film me Bleona Qeretin, tregon synimin: Jo thyerje rekordesh por 22 Korrik, 2019 22 Korrik, 2019 ‘Kam dy vite që punoj’, pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film 11 Qershor, 2019. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. Zoti ju rujt ër ejj", dhe do dalë në kinematë shqiptare shumë shpejt. Xhensila, bashkëshortja e tij ka postuar një foto me tortën surprizë që ka përgatitur për Besin. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019 Bes Kallaku ft. 820 +17 (24h) Vdekur. Bes Kallaku me një film të ri: Kam mbi 2 vite me të cilin po punoj (FOTO) 9 muaj përpara. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. Bes Kallaku njihet si aktor humori, por ka eksperimentuar edhe në zhanre të tjera, si muzika. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 21, 2019 at 6:44am PST. Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleonën për filmin e tij Film 04. 11/06/2019 15:55. I ftuar në "Shiko kush luan," Kallaku iu përgjigj thashethemeve se ai dhe Mamaqi kanë konkurrencë mes tyre dhe në pamje të parë, donte të thoshte që gjithçka mes tyre […]. Besi përmes një postimi tha se […]. Bes Kallaku vjen me një film të ri, Xhensila: Kam qenë dëshmitare… Shkruar nga SOT. Filmi titullohet Falco dhe bën fjalë për një laçjan që krijon partinë e tij […]. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini i “Portokallisë”. A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on Nov 21, 2019 at 12:54am PST. Alan Walker, K-391 & Emelie Hollow - Lily (Music Video) MP3. Nese ne ndonje shtet ku jetoni nuk ju del filmi ne Amazon, atehere mund ta shikoni ne link in bio. Nga 19 Dhjetor ora 18'30 ne Kinema Millennium Shkoder!. 2,287,242 Views · September 5. Menjëherë ka reaguar Ermali në Instagram, duke u shprehur se i erdhi keq për këto komente. E pikërisht përmes rrjeteve sociale, gjyshja e humoristit ka përcjellë një mesazh tejet të nevojshëm. Directed by William Kaufman. Bes Kallaku flet për projektin më të ri kinematografik që do sjellë: Është histori aktuale e Shqipërisë dhe Kosovës 21/06/2019, 22:21 21/06/2019 Bes Kallaku ka qenë i ftuar në një intervistë për 'Mirage', ku ka folur edhe për projektin më të ri që ka ndërmarrë, një film i zhanerit komedi që pritet të jetë gati së. Ai e ka qujatur këtë një arritje shumë të madhe artsitike vetjake dhe ka treguar se ka sakrifikuar shumë për këtë film. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. Falco Bes Kallaku Film I Plot Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco Bes Kallaku Film I Plot Video. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. @falco_themovie”. Goldmines Hindi Dubbed Movies. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on May 29, 2019 at 11:34am PDT Kujtojmë që Besi aktualisht është i angazhuar me "BE Coffee", së bashku me Erionin dhe Olsin. Tirana 14 - Film Shqip. Gentside-DE. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Besi përmes një postimi tha se …. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. 34 dhe @kristprenga 2008-2018 #10yearchallenge. 5 Tetor 2019 | 11 : 59. 2 muaj përpara. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin. Fisherman and Biker on July 9, 2019 So why did the cops in the background not help with the situation at 1:06:01 Great movie though well enjoyed it Log in to Reply. take me to church live aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi take me to church live online dinleye ve take me to church live mp3 indir bilirsiniz. 2019 - 12:16 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve kur tregoi për kompaninë e tij kinematografike, "Loku Film". Gjykata ka caktuar 15 ditë bu rg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës”. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Ndër të tjera pjesë e filmit do të jetë dhe Bleona Qereti, por në një pyetje të drejtpërdrejtë për pagesat e aktorëve pjesë e filmit “Falco”, Bes. Zoti ju rujt. Bes Kallaku ft. True you reported on something like that, but not exactly as the ironic commentary on the film, the sales, the Cannes and Kamza. 12/10/2019 08:18 nga: L I. 25/10/2019, 15:33 25/10/2019 Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. Verifizierter Kauf. Browse more videos. Ketu mund ta gjeni filmin Falco nga Bes Kallaku. TIRANE- Pas dy dasmave, njërës më 27 gusht, intime e familjare dhe tjetra madhështore dhe më shumë të ftuar më 1 shtator, flet aktori i njohur i humorit, Besart Kallaku. “Vjen së shpejti. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta Skena 31. Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin “Falco”’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për realizimin e komedisë. Filmi titullohet "Falco" dhe do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. com:2095/eda/eda123456/216 #EXTINF:-1,TVSH HD http://hd. Gjithashtu Besi krahasoi dhe dy aktoret protagoniste të secilit film, Bleona Qeretin dhe Encë. 2019 / 20:43 Aktori i njohur i humorit shqiptar Bes Kallaku është një adhurues i artit të trupit. BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019. "Nuk pretendoj të thyej rekord në shitjen e biletave, por synoj vetëm të thyej brinjët e spektatorëve nga të qeshurat" thotë ai. Bes Kallaku së shpejti vjen me një projekt të ri, ja për çfarë bëhet fjalë. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016 - Pjesa 1 - Endrra per shkolle te larte Upload, share, download and embed your videos. A post shared by Bleona (@bleona) on Aug 26, 2019 at 3:48pm PDT. “Si ja dole të grumbullosh para” ishte pyetja që moderatorja i drejtoi Bes Kallakut. Aty luajnë aktorë të njohur si: Besart Kallaku, Bleona Qerreti, Olsion Bylyku, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, e shumë emra të tjerë. al Anëtar Aktiv. 7 aka Mrekulli ne qiellin e 7 (2020)-Titra Shqip. Geniale Tricks. December 24, 2019 at 4:47 AM · "Falco" i pari produksion teresisht shqiptar Film Komedi ne nje platforme nderkombetate si Amazon. Film - BALKAN SCAM 4 - ( 2019 - Full mow ) Falco - film shqiptar i verteti nga bes kallaku Ora News - Falco në kinema, Kallaku Pres të “thyej brinjët” e spektatorëve nga të qeshurat. Coming soon. Almenda - Mama mia (Official Video 4K) Upload, share, download and embed your videos. Aktori Bes Kallaku me filmin e tij “Falco” (‘Skifteri’) po përjeton një sukses që nga momenti i premierës së tij ditën e djeshme në kinematë e kryeqytetit. 10 August 2019 Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Mesa duket, edhe Bleona, paska pasur një talent të fshehur. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Emer ky qe une dhe @bes_kallaku e kemi krijuar nga kombinimi i emrave te vertete te politikes shqiptare. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Në postimet e fundit në Instagram Besi ka treguar më tepër nga ajo që është duke përgatitur për fansat. Me 20 Nëntor do të dal në të gjitha kinemat filmi më i ri shqiptar 'Falco' një film që mban vulën e aktorit të njohur të humorit Bes Kallaku. Ndër të tjera pjesë e filmit do të jetë dhe Bleona Qereti, por në një pyetje të drejtpërdrejtë për pagesat e aktorëve pjesë e filmit "Falco", Bes. Directed by William Kaufman. File Name: BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019. 00:33 | 30 Prill 2020. Besi përmes një postimi tha se …. Komedia me e bukur shqiptare. Shiko Falco (2019) me titra shqip HD falas online - Mistreci. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qe li. Zoti ju rujt ër ejj” shkroi aktori i humorit. “Këta janë sharlatanë”/ Alfred Trebicka sulmon Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun (VIDEO) 28/01/2020 Ndërkohë që javët e fundit shtypi dhe mediat kanë vluar nga propagandat e paguara për filmat e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, Alfred Trebicka, i ka quajtur autorët e tyre “sharlatanë të kinemasë”. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Bëhet fjalë për një film, i cili mban titullin "Falco. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Kallaku ka postuar një foto mjaftë kreative në rrjetin social Instagram, njofton kp. 25 Tetor 2019 | 15 : 30 Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit "Falco", që pritet të dalë së shpejti në kinema. Extraction (2020). Television. U tha pak më parë se ai do të publikojë një film. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë. 2019 / 20:43 Aktori i njohur i humorit shqiptar Bes Kallaku është një adhurues i artit të trupit. Bes Kallaku me film të ri, këto janë detajet. Pjesë e filmit 'Falco', Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleona Qeretin Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 14:03 04-09-2019 Aktori i njohur Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij “Falco”. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Miracle in Cell No. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për realizimin e komedisë. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 16, 2019 at 9:27am PST Filmi më i ri "Falco" do të shfaqet në kinema nga 20 nëntori. 31/12/2019 - 08:28. 2019 - 12:16 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve kur tregoi për kompaninë e tij kinematografike, "Loku Film". Zoti ju rujt të gjithëve. "Si ja dole të grumbullosh para" ishte pyetja që moderatorja i drejtoi Bes Kallakut. Pak ditë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku shfaqi premierën e filmit të tij të parë si producent dhe aktor kryesor. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT Surprise, in the film of Bes Kallaku actors Blendi Fevziu and Luana Vjollca I believe you all know that Bes Kallaku will soon come with a comedy. Aktori i humorit shqiptar Bes Kallaku ka më shumë se dy vite që punon për këtë projekt. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Ky hit u prit mjaft mirë nga publiku,…. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini i "Portokallisë". ooo Everything in One Place to Download! FALCO 2019 - Full Film (Bes Kallaku) by CYAEcbrfAw Download: Momente Gazmore Nga Bes Kallaku 2020 by FQCXDaNnyz Download: Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. #EXTM3U #EXTINF:-1,TVSH http://hd. FALCO "Falco" - Filmi i plote nga Bes Kallaku. Pak ditë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku shfaqi premierën e filmit të tij të parë si producent dhe aktor kryesor. Te rrethuar nga miq e te njohur, shijuam e qeshem ne maximum #Falco nga @bes_kallaku _____ Per dukjen time u kujdes @makeupbyelona. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për. “Ermali bën biznes, unë bëj humor”, ka qenë kjo deklarata që ka nisur një “sherr” online mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut. E Martë 11 Qershor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Bes Kallaku confirmed today that news will soon bring a new film. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. E Martë 11 Qershor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Filmat nga Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku, shpërthen Alfred Trebicka: “Sharlatanë. Ai është i njohur për aktrimin në "Portokalli" tek Top Channel. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Pas suksesit të Ermalit me filmin "2 gisht mjaltë", edhe Bes Kallaku po punon për të sjellë filmin e tij të ri "Falco Lacjani". “Ai momenti që e ke lon me të zotin e dasmës pa pazar, veç me lekt e hudhme edhe ata nuk hedhin kokerr leku” – shkruan Besi, duke shkaktuar të qeshura. THENKS Family After effects , Sony VEGAS. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për realizimin e komedisë. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019 Bes Kallaku ft. For two years, the humorist is preparing for this film to be broadcast in Albanian cinemas. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Elinel - Bel Bel Kole Oroshi - Emri i turpit Bes Kallaku ft Imbro Manaj - Ca mke bo Meda - Film Rina - Ilegal Gold AG - Suhareka Zzap ft. Me këmbë e dorë të thyer, Bes Kallaku zbulon një tjetër aktor të filmit të tij 05 tetor 2019 - 14:31 Me kalimin e javëve, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar dhe aktorët pjesëmarrës në projektin e tij më të fundit kinematografik, me titull ‘Falco’. Madje në këtë film nuk merr pjesë vetëm Besi, por edhe aktori tjetër shqiptar, Ervin Bejleri. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Më datë 16 Korrik 2018, Irkenc Hyka & Bes Kallaku publikojnë videoklipin "Makarena". Bes Kallaku është këngëtar shumë i njohur. Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, do të sjellë në treg filmin e tij, "Falco". Kryesore Lajmi Vip në premierë shkon vetëm Grida Duma. Bes Kallaku bën pjesë të filmit reperin e famshëm 16. Ajo ka lënë për pak Ameriken për t'u bërë pjesë e produksionit. Klanifornia - Episodi 9 (14 dhjetor 2019) by RTV KLAN. plus-circle Add Review. Facebook gives people the power to share and makes the. Bes Kallaku tregon shifrën që ka paguar Bleonën në film. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Sep 18, 2019 at 1:03pm PDT "Do ta marr te ekipi i Laçit", ka shkruar krahas këtij imazhi aktori Kallaku, gjersa etiketon edhe filmin "Falco", mbase është takuar gjatë xhirimeve të tij. Called a businessman and not a comedian, he said that Encas was worth the balcony, while Bleona's professionalism and that competitor's film, "Two Honey Fingers" managed to get to Kamza. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. Zoti qoft me ne🙏 @bes_kallaku A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on Oct 25, 2019 at 5:20am PDT Për të gjithë ju që nuk doni ta humbisni këtë film, Besi bën me dije se do të shfaqet në kinema në datën 20 nëntor. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 24, 2019 at 2:42am PST. Regardez un film en ligne ou regardez les meilleures vidéos HD 1080p gratuites sur votre ordinateur de bureau, ordinateur portable, bloc-notes, onglet, iPhone, iPad, Mac Pro et plus. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS! www. Bes Kallaku ia dedikon këtë film vetes së tij, Top Channel-it, Portokallisë, të Dielës Shqiptare e të gjithë ata që e kanë duartrokitur deri tani. BE coffee - Parodi Bes Kallaku & Olsi Bylyku (02 qershor 2019) RTV KLAN. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Teoria e evolucionit nga Bes Kallaku (10 mars 2019) RTV KLAN. Xhensila, bashkëshortja e tij ka postuar një foto me tortën surprizë që ka përgatitur për Besin. Bes Kallaku flet për herë të parë për pjesëmarrjen në”Klanifornia Show” 15:23 | 4 Shtator 2019 Prej disa javësh, në media u përfol se dy aktorët e humorit, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, do të vinin në “Tv Klan” me një emision të ri, pas përfundimit të “BE Coffe”. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Kinematografisë shqiptare i shtohet një tjetër film komedi. Më tej ka reaguar edhe …. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. 14:42 / E Martë, 26 Nëntor 2019 Bes Kallaku anulon premierën e filmit “Falco”, shkak tragjedia në Shqipëri Premiera e filmit të fundit të Bes Kallakut “Falco” ishte planifikuar të mbahet nesër më 27 nëntor në Prishtinë. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Bes Kallaku: PPA- Partia Para Albania, e ka nismën nga para Laçi. Tirana 14 - Film Shqip. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Manjola Nallbani ia ka kushtuar një postim aktorit Bes Kallaku, saktësisht filmit të tij të ri, shkruan lajmi. us Tags: bes kallaku, film humor. Called a businessman and not a comedian, he said that Encas was worth the balcony, while Bleona's professionalism and that competitor's film, "Two Honey Fingers" managed to get to Kamza. Kshuqe duhet me nis tjetrin, per filmin tjeter po flas😉. bes kallaku Këtë vit aktori i njohur i humorit Bes Kallaku së bashku me Erion Isain dhe Olsi Bylykun sollën rubrikën “B. Zoti ju rujt të gjithëve. Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, "Falco". Pak ditë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku shfaqi premierën e filmit të tij të parë si producent dhe aktor kryesor. 4k Likes, 63 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: “@bleona the movie star. Watch premium and official videos free online. “Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se “Falco” do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Por, për shkak të tërmeteve që kanë goditur Shqipërinë e Kosovën, Bes Kallaku e ka anuluar premierën e këtij filmi në Prishtinë, shkruan Syri Kosova. Miracle in Cell No. Ndër të famshmit që ai ua ka gjetur "sozitë" janë: Ledri Vula, Gold AG, Gena, Lorik Cana, Butrint Imeri etj. E Premte 15 Nëntor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Well-known humor actor Bes Kallaku has been working on his first film 'Falco' for about two and a half years, to be released on November 20th. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku publikoi trailerin e filmit "Falco", i cili do të publikohet së shpejti. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25,000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019 Bes Kallaku ft. Bes Kallaku dhe Ervin Bejleri pjesë e një filmi amerikan TIRANE – Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka surprizuar fansat në profilin e tij në Instagram me një video të publikuar. Jo më kur bëhet fjalë për një film një orë”, u shpreh Bes Kallaku. Bes Kallaku vlerëson publikisht pjesëmarrjen e Bleonës në 'Falco': Sharm, klas, profesionalizëm… 17:21 , 24/11/2019 Pas suksesit të projektit më të fundit kinematografik të quajtur 'Falco', Bes Kallaku ka zgjedhur të shprehë publikisht vlerësimin e tij për pjesëmarrjen e Bleona Qeretit në kastin e aktorëve të cilët. Bes Kallaku eshte legjend. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 21, 2019 at 6:44am PST. Time of the Comet (Albanian: Koha e Kometës) is a 2008 Albanian historical drama/black comedy film adapted from a novel by Ismail Kadare titled Black Year (Albanian: Viti i Mbrapshtë). falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 3 nga 3 < Kthehu 1 2 3. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë dhe këngëtarja Bleona Qereti dhe personazhe të tjerë të famshëm. TIRANE- Pas dy dasmave, njërës më 27 gusht, intime e familjare dhe tjetra madhështore dhe më shumë të ftuar më 1 shtator, flet aktori i njohur i humorit, Besart Kallaku. Kjo është diskutuar pafund në media ku u përfol se pjesë e saj do të ishin dhe moderatorja Luana Vjollca dhe gazetari Blendi Fevziu. 13 Qershor, 2019 13:29. Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij "Falco" dhe xhirimet tashmë kanë nisur. E Coffee" në spektaklin 'E diela shqiptare'. 2019 / 20:43 Aktori i njohur i humorit shqiptar Bes Kallaku është një adhurues i artit të trupit. "Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin (lexo këtu) Pak javë më pas, vetë aktori postoi në ‘Instagram’ dhe posterin e filmit duke na zbuluar detaje të reja, si titulli i tij apo personazhi nën petkun e të cilit. 6k Likes, 202 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: "Coming soon. Punjabi 2018 Songs. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka treguar se së shpejti do të sjellë një film me të cilin ka mbi dy vite që punon. Coming soon. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019 at 7:27am PDT Nëpërmjet një postimi në Instagram Besi ka zbuluar stafin me të cilin po punon dhe krahas saj shkruan se dëshiron që me filmin e tij të shkaktojë sa më shumë të qeshura. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe në të pritet të jenë emra të njohur të humorit si Olsi Bylyku dhe të tjerë. BollyWood Movie Trailers 2018. Punjabi 2018 Songs. Aktori i njohur shqiptar i humorit Bes Kallaku, është solidarizuar me të gjithë të prekurit nga virusi COVID-19, e që numri i tyre sa vjen e po rritet. Falco 2019-Film i plote. Besi përmes një postimi tha se […]. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Discover our featured content. Këtë vit aktori i njohur i humorit Bes Kallaku së bashku me Erion Isain dhe Olsi Bylykun sollën rubrikën "B. Fisherman and Biker on July 9, 2019 So why did the cops in the background not help with the situation at 1:06:01 Great movie though well enjoyed it Log in to Reply. plus-circle Add Review. Ju jam mirnjohes, perulsisht. Teoria e evolucionit nga Bes Kallaku (10 mars 2019) RTV KLAN. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të. Billboard Dance Charts in 2019. Teksa po punon për një film të tij, Bes Kallaku ka postuar edhe një foto në “Instagram” me francezin Franck Ribery, që tashmë luan te Fiorentina. Publikuar 17:59 30 Dhjetor, 2019 Share Dy ditë më parë mori vëmendje të madhe në media deklarata që Bes Kallaku bëri i ftuar në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”. I dha filmit…". Alan Walker, K-391 & Emelie Hollow - Lily (Music Video) MP3. E Hënë 30 Dhjetor 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices. Besi përmes një postimi tha se …. 30 Dhjetor 2019. 5 Tetor 2019 | 11 : 59. BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video. Kjo jo vetëm për faktin që Besi e përmend shpesh mirëpo edhe sepse Ija ka një profil me shumë ndjekës në Instagram. Time of the Comet (Albanian: Koha e Kometës) is a 2008 Albanian historical drama/black comedy film adapted from a novel by Ismail Kadare titled Black Year (Albanian: Viti i Mbrapshtë). Film and Motion Picture Need Your Love," which peaked at #1 on the U. Friends diffuser des films avec sous-titre français gratuitement. Ky film pasqyron realitetin shqiptar. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. Flamur Thaqi is on Facebook. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka treguar se së shpejti do të sjellë një film me të cilin ka mbi dy vite që punon. Përreth tortës shkruhet: “Suksese Falko”, ndërsa poshtë saj: “Edhe 100 Baba”, një dedikim nga Ajka. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Dec 14, 2019 at 2:39am PST. Bes Kallaku: S'dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia 4 Shtator, 2019 14:07 Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin “Falco”’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. com 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij ‘Falco’, i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Bes Kallaku tregon sa u pagua Bleona për pjesëmarrjen në film!!! 04/09/2019 19:55 04/09/2019 Është angazhuar prej kohësh me projektin e tij, filmin “Falco“, të cilin kërkon ta shohë të realizuar më së miri. BE coffee - Parashikimi i Showbizit - Olsi (03 shkurt 2019) RTV KLAN. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019. In addition to. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Zoti qoft me ne🙏 @bes_kallaku A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on Oct 25, 2019 at 5:20am PDT Për të gjithë ju që nuk doni ta humbisni këtë film, Besi bën me dije se do të shfaqet në kinema në datën 20 nëntor. "Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. Bes Kallaku në një film me Bleona Qeretin, tregon synimin: Jo thyerje rekordesh por 22 Korrik, 2019 22 Korrik, 2019 ‘Kam dy vite që punoj’, pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film 11 Qershor, 2019. Best-KS Ju mundeson muzik shqip 2019, mp3 shqip, kenge shqip, shqip mp3, shkarko muzik shqip 2019, mp3 music, shkarko mp3. BES KALLAKU, RATI & BIG MAMA - ME TEMINA. Need4Movies. Duke i falënderuar të gjithë ata që u bënë pjesë e gëzimit të tij më të madh, kurorëzimit të dashurisë disa vjeçare me këngëtaren bukuroshe, …. Gjyshja e aktorit të njohur Bes Kallaku tash e një kohë është personazh i njohur dhe i ndjekur. Në videoklipin e këngës së fundit, Bes kallaku vjen në versionin e një mafiozi “si Xhon Goti me çuna prej Miloti” dhe sigurisht që e ka promovuar shumë këngën në Instagram ku përveç komenteve pozitive një fans ka lënë […]. BE coffee - Parodi Cupelina nga Bes Kallaku & Olsi Bylyku (16 qershor 2019) RTV KLAN. Filmi “Falco” do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të “Skifterit”, me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Në këtë film luajnë fytyra të njohur të artit shqiptar si: Besart Kallaku, Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano […]. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Oct 25, 2019 at 5:43am PDT. 22/07/2019 9:34 Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Por gjatë një interviste për "Edicioni veror" në ABC news ai e ka mohuar këtë. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on May 29, 2019 at 11:34am PDT Kujtojmë që Besi aktualisht është i angazhuar me "BE Coffee", së bashku me Erionin dhe Olsin. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. They have one child. Falco 2019-Film i plote. BES KALLAKU, RATI & BIG MAMA - ME TEMINA. Më datë 16 Korrik 2018, Irkenc Hyka & Bes Kallaku publikojnë videoklipin "Makarena". Minuta më parë doli traileri i filmit më të ri të Bes Kallakut, shkruan Indeksonline. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. 22:59 | 4 Tetor 2019 Bes Kallaku ka zbuluar edhe një personazh të ri të filmit të tij. Bes Kallaku me një film të ri: Kam mbi 2 vite me të cilin po punoj (FOTO) 9 muaj përpara. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 16, 2019 at 9:27am PST Filmi më i ri "Falco" do të shfaqet në kinema nga 20 nëntori. Publikuar 17:59 30 Dhjetor, 2019 Share Dy ditë më parë mori vëmendje të madhe në media deklarata që Bes Kallaku bëri i ftuar në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin.